Nové pracovné stoly TED

Datum: 25.06.2021
  | 
Kategorie: Aktuality
Elektrický stôl TRESTON TED je dodávaný s rýchlym a tichým pohonom nastavenie výšky v širokom rozsahu. Tento ergonomický stôl sa perfektne hodí pre ľahké montážne práce, baliace aplikácie, výskum a vývoj a priemyselné kancelárie.

Elektrický stôl TRESTON TED je dodávaný s rýchlym a tichým pohonom nastavenie výšky v širokom rozsahu. Tento ergonomický stôl sa perfektne hodí pre ľahké montážne práce, baliace aplikácie, výskum a vývoj a priemyselné kancelárie. Stôl je možné prispôsobiť pomocou príslušenstva, ktoré ďalej zvyšuje ergonómiu, uvoľňuje miesto na stole a zabezpečuje poriadok. Stôl vydrží vysoké zaťaženie a je stabilná vo všetkých úrovniach výšky.

Výška je nastaviteľná od 630 do 1270 mm (rozsah 64 cm) a jej zmena je vďaka rýchlemu a tichému elektromotora veľmi jednoduchá. Rýchlosť posunu je 22 mm za sekundu, stôl sa preto hodí aj pre práce, ktoré vyžadujú časté striedanie sede a stoji.

K dispozícii je bežná aj ESD (antistatická) verzia prevedenia a štyri veľkosti (hĺbka 800 mm, šírka 900, 1100, 1500 a 1800 mm). Nosnosť stola je 200 kg, u nadštandardných doplnkov 80 kg.

Stoly Treston TED

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

ve všech produktech