Fotogaléria ergonomického nábytku Treston

17.10.2019

Spoločnosť Treston navrhuje a vyrába pracovné stoly, dielenský nábytok, skladové regály a ďalšie priemyselný nábytok už viac ako 45 rokov. Je jedným z popredných európskych výrobcov priemyselného nábytku a skladových systémov. Elektronický priemysel je jedným z hlavných zákazníkov. Treston má dcérske spoločnosti v Nemecku, Spojenom kráľovstve, Švédsku, Nórsku, Poľsku, Holandsku a Číne. Asi 65% našej produkcie sa vyváža. Treston Oy je spoločnosť certifikovaná ISO 9001: 2008, ktorej priemyslový nábytok má akosť, schválenú TÜV.

Ako výrobce svojich vlastných produktov má kontrolu svoje konštrukcie, špecifikácie a kvality. Rozumie takisto dobre potrebám všetkých typov priemyslu, aby nepretržite zlepšovali pružnosť a efektívnosť. Konštrukcia stavebnicových pracovných stolov a nastaviteľného priemyselného nábytku umožňuje vyhovieť týmto výzvam a udržiavať si konkurenčnú výhodu. Nech sa používajú vo výrobnom závode, technické laboratóriu alebo na vrtnej plošine. Univerzálne pracovné stoly a skladové regály umožňujú zákazníkom zavádzať moderné metodiky produktivity a zlepšovať ich výkonnosť.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

ve všech produktech