Zdravotné služby

V súčasnej dobe sa zdravotnícki pracovníci stretávajú s väčšími problémami ako kedykoľvek pred tým, vrátane naliehavosti a zodpovednosti v náročnom pracovnom prostredí. So stále sa zvyšujúcimi cieľmi je blaho pracovníkov zásadným faktorom pre správne poskytovanie vysoko kvalitnej starostlivosti a dosahovanie požadovaných výsledkov. Ústredným bodom úsilie o zabezpečenie pohody pri práci je výber správnych nástrojov pre zdravotnícky personál, ktorý pomôže zabezpečiť ergonomicky zdravé pracovné podmienky a zvyšujú výkon.

Treston Medi je rada nábytku, ktorý je navrhnutý v úzkej spolupráci so zdravotníkmi a kombinuje elegantný dizajn škandinávskeho nábytku so špeciálnymi požiadavkami nábytku určeného pre zdravotnícke prostredie.

Treston Medi spolupracuje so zákazníkmi z verejného i súkromného sektora zdravotníctva. Boli sme zapojení do mnohých rôznych typov projektov a vyvinuli nábytok určený pre použitie zdravotníkov z oddelenia operačných sál a laboratórií, odbery krvi, ai.

Naše referencie:

Univerzitná nemocnice v Turku, Coxa nemocnica pre kĺbovej náhrady, Okresná nemocnice v Severnej Ostrobothnia, Fakultná nemocnice v Oulu, Katriina nemocnice, Fínska krvná služba červeného kríža, aj.

Produkty vhodné pre zdravotníctvo:


 
Pracovné stoly WB Treston Medi zdravotnícky nábytok Policový systém skladovanie

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

ve všech produktech