Ručná montáž

Práca v montážnom priemysle sa obvykle skladá z krátkych etáp vykonávaných rýchlo za sebou. Z tohto dôvodu je veľmi dôležitá ergonómia. Výrobné linky sú zostavované v závislosti od produktu a procesu. Pretože je však životný cyklus výrobku krátky, musí byť linky neustále aktualizované. Práca sa často vykonáva v EPA priestoroch chránených pred statickou elektrinou. Materiálové toky sú značné a efektivitu výroby možno zlepšiť jej optimalizáciou.

Najdôležitejšou vecou je nájsť kompletné riešenie, nie iba jednotlivé pracovné stanice a prenosové jednotky. Naše výrobky sú ideálne pre budúcu generáciu logistických spoločností s procesmi obsahujúcimi tiež montáž alebo balenie, či všetky odvetvia priemyslu s montážnymi procesmi.

Naše referencie:

ABB, Ahlstom, Atlas Copco, Bomag, Chanel, Delvaux, Essilor, Fazer, Hermès, Jabil, Kemppi, Kone, Lenze Drive Systems, Lindström, Louis Vuitton, Safran, Thales, Vacon, ai.

Produkty vhodné pre montážne linky:


 
Stoly WB Stoly Concept Stojany na stohovacie zásobníky

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

ve všech produktech