Priemyselné prostredie

Mechanické dielne, garáže, opravovne strojov, jednotky na údržbu a ťažký priemysel všeobecne sú jedny z najnáročnejších pracovných prostredí s namáhavým použitím, zdvíhaním ťažkých bremien a používaním chemických látok. Zvlášť v týchto ťažkých podmienkach by ste mali klásť dôraz na pohodlie zamestnancov, zaistenie bezpečného pracovného prostredia, dlhú životnosť nábytku a zariadenia a jednoduchú úpravu pracovných staníc podľa meniacich sa potrieb prevádzky.

Pri výbere riešenia pre pracovné stanice majte na pamäti, že účel pracoviska určuje jej konštrukciu a príslušenstvo. Keď je pracovný stôl dobre naplánovaný a vybavený, pracovný tok sa stáva jednoduchšie a efektívnejšie, zlepší sa ergonómia a je ľahšie udržiavať nástroje na rovnakom mieste.

Robustný nábytok Treston umožňuje vybaviť a upraviť pracovnú stanicu potrebám jednotlivca tak, aby bola každá fáza výrobného procesu dokončená efektívne, presne a s maximálnym komfortom pre užívateľov. Modulárne jednotky umožňujú rôzne aplikácie.

Naše referencie:

  • ABB, EDF, Finnair, Konecranes, Lockheed-Martin, Metso, Patria, Schlumberger, Siemens, Stresstech, Wärtsilä, aj.

Video predstavujúce všestranné použitie nábytku Workshop:

Produkty vhodné pre elektronickú montáž:


 
Pracovné stoly Workshop Vozíky Zásuvkové skrinky

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

ve všech produktech