Ergonomické pracovné stoly

Ergonomické pracovní, ESD/antistatické průmyslové stoly TRESTON

Ergonomický pracovní stůl řady WB

Nastaviteľný pracovný stôl WB

Prednosti

V bežnom aj ESD (antistatickom) prevedenie.

Nastaviteľná výška pracovného stola znižuje únavu.

Výšku stola možno ľahko nastaviť pomocou imbusového kľúča, kľučky alebo elektromotora.

Pracovná plocha môže byť ergonomicky optimalizovaná pre zvýšenie produktivity operátora.

Široká ponuka príslušenstva zahŕňa kovové skrine so zásuvkami, regálové zásobníky a svetelné zdroje.

Modulárne príslušenstvo pracovných stolov umožňuje prispôsobiť stoly širokej škále úloh.

Možno kombinovať s ďalšími pracovnými stolmi pre mobilnú alebo tradičnú dávkovú výrobu.

Rozšírenie po stranách stola môže rozšíriť pracovnú plochu až o 400 mm na každej strane.

Vhodné pre širokú škálu prostredia, vrátane technického, výrobného, ​​zdravotníckeho a ťažkého priemyslu.

Robustná laminovaná drevotriesková pracovná doska s hrúbkou 25 mm unesie zaťaženie s hmotnosťou až 250 kg.

Vynikajúca odolnosť nastaviteľného stola WB poskytne desaťročia každodenného používania.

Naše nastaviteľné pracovné stoly WB poskytujú mimoriadne odolný pracovný povrch. V kombinácii s flexibilitou prispôsobujú pracovnú plochu širokej škále úloh. Nastaviteľná výška je dôležitá pre ergonómiu pracovného prostredia, pretože znižuje záťaž na pracovníkov a umožňuje im ľahšie a pohodlnejšie prácu. Široký sortiment modulárnych doplnkov, ako sú skladovacie zásobníky, držiak počítače a osvetlenie, môže výrazne ovplyvniť produktivitu.

Ergonómia

Výšku týchto pracovných stolov možno ľahko nastaviť podľa individuálnych potrieb užívateľa. Ten potom môže pracovať ergonomicky vďaka zníženiu napätia na telo a zníženie rizík opakované deformácie zranenia. Je schopný plniť úlohy pohodlnejšie a zvyšuje sa jeho produktivita.

Použitím imbusového kľúča, kľučky alebo tlačidla aktivujúceho elektromotor môže byť ľahko upravená výška pracovnej plochy od 700 do 1100 mm pre rad pozícií pre sedenie i státie.

Modulárne prispôsobenie

Využitie modularity môže zvýšiť flexibilitu pracovnej sily. Široká škála príslušenstva, vrátane modulárnych nástrojových panelov, políc na klávesnice a kovových skríň, upravuje pracovné stoly tak, aby boli schopné vykonávať širokú škálu úloh s minimálnym časom a energiou.

Rozšíriteľnosť

Pracovné stoly WB môžu byť kombinované spolu s rohovými jednotkami tak, aby vytvárali bunkové alebo dávkové výrobné prostredie. Pripojiteľné vedľajší pracovné dosky môžu rozšíriť pracovnú plochu až o 400 mm na oboch stranách a umožniť tak pracovníkom pokladanie viac komponentov vo svojom dosahu.

Trvanlivosť

Nastaviteľné pracovné stoly Treston WB poskytujú vynikajúcu trvanlivosť. Pracovná plocha je vyrobená z pevnej laminovanej drevotriesky s hrúbkou 25 mm a vydrží zaťaženie až 250 kg. To, v kombinácii so silnými štvorcovými oceľovými rámami, je dôvod, prečo pracovné stoly Treston budú aj naďalej poskytovať robustný výkon po desaťročia.

Ergonomické stoly Concept

Pracovní stoly ConceptPriemyselné pracovné stoly Concept sú navrhnuté pre potreby elektronického priemyslu, v ktorom sú najdôležitejšou požiadavkou ergonomické vlastnosti. Existuje veľa dostupných nastavení a úprav, všetky komponenty do seba hladko zapadajú a každý detail je určený pre praktické použitie. Pracovné stanice môžete prispôsobovať pracovnému procesu a potrebám operátora. V dôsledku toho možno optimalizovať všetky pohyby operátora, čo zvyšuje výkon a produktivitu a znižuje pracovný stres.

Modulárna konštrukcia zaisťuje úplnú integráciu s existujúcim systémom a potenciál pružného prispôsobovania sa zmenám v pracovnom prostredí. Pracovné stoly Concept sú obvykle používané v továrňach a dielňach, montážnych pracoviskách, kontrolách kvality a opravách.

Vďaka širokej rade príslušenstva si môžete postaviť stoly podľa svojich požiadaviek. Každé pracovisko možno prispôsobiť podľa úkonov, ktoré operátor u daného stola vykonáva, a vďaka možnosti nastavenia výšky pracovnej dosky možno stôl upraviť pre prácu v sede iv stoji.

Prednosti

Absolútna modularita - zvlášť sú rámy stola, pracovné dosky, zvislé a vodorovné profily, príslušenstvo.

Rámy stolov Concept sú dostupné v šírke od 1000 mm do 2000 mm a hĺbke 600 a 750 mm.

Možnosť nastavenia výšky pracovného stola pomocou imbusu, kľučky alebo elektromotora.

Pracovné dosky Concept v bežnej verzii aj ESD (antistatického) prevedení.

Možnosť priameho a rohového rozšírenie stolov.

Nosnosť stolov až 200 kg.

Ergonomický pracovní stůl řady TP

Pracovný stôl TP

Prednosti

V bežnom aj ESD (antistatickom) prevedenie.

Nastaviteľná výška priemyselného pracovného stola TP znižuje únavu pracovníkov.

Možnosť jednoduchého nastavenia pomocou imbusového kľúča medzi 650 ÷ 900 mm.

Hodí sa pre rozmanité prostredie, vrátane technických pracovísk, výroby, lekárskeho prostredia a ťažkého priemyslu.

Odolnosť pracovného povrchu laminované drevotrieskové dosky 25 mm hrubé proti opotrebeniu; doska môže vydržať zaťaženie až 300 kg.

Vynikajúca trvanlivosť priemyselného pracovného stola zaisťuje robustná používanie po dobu desiatok rokov.

Priemyselné pracovné stoly TP sa vyznačujú vynikajúcou trvanlivosťou a spoľahlivosťou. Nech sa používajú v baliarni a expedíciu, technické laboratóriu alebo na vrtnej plošine, sú odolné proti opotrebeniu a umožňujú robustný prevádzku v mnohých rozmanitých prostrediach.

Nastaviteľná výška

Výšku priemyselných pracovných stolov TP možno ľahko nastaviť pomocou imbusového kľúča od 650 do 900 mm. To znamená, že výšku možno optimalizovať pre konkrétneho užívateľa a zmenšiť tak jeho únavu počas vykonávaných úloh. To nielen zaisťuje väčšie pohodlie a vyššiu produktivitu, ale súčasne obmedzuje riziko absentismu v dôsledku opakovaných úrazov z únavy.

Možnosť rozšírenia

Niekoľko priemyselných pracovných stolov TP možné kombinovať a vytvoriť tak hladšie pracovný tok. Možno pridať rohové jednotky a vytvárať tvary L alebo U na účel skrátenie času a úspory energie pri plnení úloh, ako aj zlepšenie efektívnosti.

Trvanlivosť

Pracovná plocha priemyselného stola TP, vyrobená z laminovanej drevotrieskovej dosky 25 mm hrubé, sa vyznačuje vynikajúcou trvanlivosťou. Znáša ťažké bremená až do 300 kg, a u každého pracovného stola sa dá predpokladať, že bude umožňovať robustný funkčnosť po desiatky rokov.

Ergonomický pracovní stůl řady TPH

Stavebnicový pracovný stôl TPH

Prednosti

Nastaviteľná výška stavebnicového pracovného stola TPH znižuje únavu pracovníkov.

V bežnom aj ESD (antistatickom) prevedenie.

Možnosť jednoduchého nastavenia pomocou imbusového kľúča medzi 650 ÷ 900 mm.

Výšku regálu je možné meniť od 1080 do 1550 mm.

Ergonomická optimalizácia pracovných priestorov zvyšuje produktivitu.

Široký sortiment príslušenstva zahŕňa regál na nástroje, zásobník na súčiastky a pracovné osvetlenie.

Stavebnicové príslušenstvo dovoľuje upraviť pracovný stôl pre rozmanité úlohy.

Stôl je možné kombinovať s inými pracovnými stolmi a rohovými jednotkami pre mnoho rôznych pracovných usporiadaní.

Stôl je vhodný pre mnohé prostredia, vrátane technických pracovísk, výroby, medicíny a ťažký priemysel.

Pracovný povrch z laminovanej drevotrieskovej dosky hrubé 25 mm pre náročné podmienky môže vydržať zaťaženie bremenami až do 300 kg.

Vynikajúca trvanlivosť stavebnicového pracovného stola znamená, že vydrží desiatky rokov.

Možnosť prispôsobiť pracovné priestory pre konkrétnu úlohu dovoľuje užívateľovi pracovať efektívnejšie a s väčším výkonom. Stavebnicový pracovný stôl TPH sa dodáva s príslušenstvom, ako je odkladacia schránka, regál na nástroje a pracovné osvetlenie, ktorá umožňuje užívateľom ergonomicky optimalizovať ich pracovné priestory, a čas a energiu, spotrebovanej na každú úlohu, znížiť na minimum. Výšku stavebnicového pracovného stola je možné nastavovať spoločne s hornou priehradkou a znížiť tak zaťaženie užívateľov a riziko opakovaných úrazov v dôsledku námahy.

Stavebnicové príslušenstvo

K širokému sortimentu príslušenstva, ktoré je možné pripojiť k stavebnicovému pracovnému stolu TPH, patrí prídavná polica pre odkladacie priehradky, dierovaný panel na nástroje a pracovné osvetlenie. Tieto stavebnicové doplnky dovoľujú prispôsobovať pracovné priestory a čas a energiu, spotrebovanej na plnenie úlohy, znížiť na minimum.

Ergonomické nastavenie výšky

Ergonomický prínos stavebnicového stola TPH zahŕňa aj možnosť nastavovať výšku. Pomocou imbusového kľúče možno výšku meniť od 650 mm do 900 mm podľa potreby konkrétneho pracovníka. Výšku regálu možno nastavovať na 1080 ÷ 1550 mm v závislosti na požiadavkách konkrétnej úlohy. Možnosť používať pracovný stôl v ergonomicky správnej výške zmenšuje námahu užívateľov a znižuje riziko absentismu v dôsledku zranenia súvisiacich s únavou.

Možnosť rozšírenia pracoviska

Stavebnicový pracovný stôl TPH možno tiež kombinovať s inými pracovnými stolmi a jednotkami, a vytvárať tak rôzne konfigurácie. Stoly je možné umiestniť v rade za sebou pre sériové procesy, alebo je možné použiť rohové jednotky na vytvorenie tvaru U pre komorovú výrobu.

Robustnosť a spoľahlivosť

Stavebnicový pracovný stôl TPH s pracovnou plochou zhotovenú z laminovanej drevotrieskovej dosky hrubé 25 mm a s rámom z oceľových rúrok sa vyznačuje vynikajúcou pevnosťou a spoľahlivosťou. Stavebnicový pracovný stôl znesie zaťaženie až 300 kg a možno predpokladať, že bude poskytovať robustný funkčnosť po desiatky rokov.

Balicí stanice TPB

Baliace stanice TPB

Balenie veľkého množstvo položiek môže byť časovo náročné a ťažkopádne, ak nepoužívate to správne zariadenie. Náš pracovný stôl určený pre baliace stanicu vám umožní rýchle zabalenie balíčkov tak, aby boli bezpečné, dobre vyzerali a vrhali na vašu firmu priaznivé svetlo. Ergonomická konštrukcia baliace stanice s príslušenstvom, ako je rezačka a zásobník na pomôcky, umožňuje užívateľovi zabaliť veľké množstvo balíčkov pohodlne a efektívne.

Určené k práci

Naša baliaca stanica je chytrou alternatívou riešenia, ktoré sa neuspokoja so štandardným pracovným stolom. Stanica je špecificky určená na balenie veľkého počtu balíčkov; kombinácia role baliaceho papiera a rezačky umožňuje rýchlo a bezpečne baliť veľké objemy.

Ak posielate zákazníkom súčiastky a hotové produkty, iste chcete, aby k nim dorazili bezpečne a nepoškodené. Baliace stanice TPB umožní vašim pracovníkom baliť trvalo veľké objemy tovaru bezpečne a spôsobom, ktorý vrhne na vašu firmu priaznivé svetlo.

Ergonomický dizajn

Výšku pracovnej plochy baliacej stanice je možné ľahko nastaviť medzi 760 mm a 1050 mm. Výšku laminátového regálu možno nastaviť od 1100 ÷ 1650 mm, čo vám umožní ergonomicky optimalizovať výšku tak, aby vaši pracovníci mohli baliť tovar dlhodobo pohodlne a znížilo sa tak riziko opakovaného zranenia z únavy.

Pracovnú plochu je možné umiestniť tak, aby počas práce presahovala 300 mm po ľavej alebo pravej strane. To umožní hladší pracovný tok, kedy je možné balíčky odtlačiť bezpečne na ďalší pracovný stôl bez nebezpečenstva, že spadnú na podlahu.

Rozširujúce nadstavce

Efektívnosť baliace stanice je možné zvýšiť pomocou voliteľného príslušenstva. Pred podperu role papiera je možné pripojiť rezačku, takže baliaci papier a vlnitú lepenku je možné ľahko rezať bez použitia nožníc.

Zásobník na pomôcky je možné pripevniť pod pracovnú plochu, takže také prvky, ako je páska a povrázok je možné mať uložené stále v dosahu.

Baliace stanice je zlučiteľná aj s kompletným ďalším príslušenstvom pracovných stolov TP / TPH, ako sú zásobníky na súčiastky a pracovné lampy.

Pracovné stoly Workshop

Pracovní stoly WorkshopDielenské stoly radu Workshop sú určené pre najnáročnejšie použitie a prostredie. Mechanické dielne, garáže a ťažký priemysel, to sú miesta, na ktorých je vďaka používanie chemikálií a ťažkých bremien a namáhavým činnostiam vyžadovaná vysoká odolnosť.

Tieto pracovné stoly sú určené pre tie najťažšie podmienky a sú vyrobené z veľmi trvanlivých materiálov. K dispozícii je široký sortiment príslušenstva. Stoly zaručujú dlhú životnosť aj pri pravidelnom používaní sa zaťažením až 750 kg.

Stabilita aj tá nerovnom povrchu je zaistená vďaka nastaviteľným nohám, ktoré poskytujú variabilnú výšku v rozmedzí 700 až 950 mm. Stôl môže byť priskrutkovaný k podlahe, čím zaručíte ešte vyššiu stabilitu.

Prednosti

Absolútna modularita - nohy, pracovné dosky, príslušenstvo sa objednáva zvlášť.

Možnosť nastavenia výšky pracovného stola.

Robustné pracovnej dosky v prevedení s oceľovým, vinylovým či dreveným povrchom.

Široká škála príslušenstva.

Naše webové stránky používajú cookies, ktoré nám pomáhajú zistiť, ako sa naše stránky používajú. Aby sme cookies mohli používať, musíte nám to povoliť. Kliknutím na tlačidlo „OK, súhlasím“ udeľujete tento súhlas.


Cookies sú malé súbory, ktoré webové stránky (aj tie naše) ukladajú vo Vašom webovom prehliadači. Obsahy týchto súborov sú vymieňané medzi Vašim prehliadačom a našimi servermi, prípadne so servermi našich partnerov. Niektoré cookies potrebujeme, aby webová stránka mohla správne fungovať, niektoré potrebujeme k marketingovej a štatistickej analytike. Tu si môžete nastaviť, ktoré cookies budeme môcť používať.
 

Nevyhnutné cookies
Analytické cookies
Marketingové cookies
ve všech produktech