Kontaktné informácie

Sídlo a prevádzka spoločnosti

Spoločnosť ABE.TEC, s.r.o. je jediný autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku. Pracovníci firmy boli preškolení priamo v sídle spoločnosti Treston a môžu Vám poskytnúť vynikajúce poradenstvo a servis.

ABE.TEC, s.r.o.
č. p.  43                                        Telefon: +420 466 670 035
530 03 Ostřešany                      Fax: +420 466 670 036
IČO: 259 92 333                         Centrálny email: abetec@abetec.cz
IČP: 1000934276                       Hlavný web: www.abetec.cz
DIČ: CZ 259 92 333

Obchodný register vedený Krajským súdom v Hradci Králové oddiel C, vložka 18860.

Ako sa k nám dostanete a ako nás nájdete


Zvětšit mapu

Detail nájdete tu:

www.mapy.cz                     www.maps.google.cz

Priestory spoločnosti ABE.TEC sú v obci Otřešany pri Pardubiciach. Hlavné kancelárie sú v hlavnej budove, biela dvojposchodová budova. Hlavný vchod je z ľavej strany budovy.

Vlakom na hlavnú stanicu Pardubice a po tej autobusom č.10 a vystúpite na stanici Ostřešany točňa. Pred nastúpení do autobusu sa najprv presvedčte alebo spýtajte vodiča, či autobus zachádza na stanici Otřešany točňa, v opačnom prípade vystúpite v Ostřešany u školy a zvyšok musíte ísť pešo cca 500 m.
Mestskou dopravou: Autobus č.10, stanica Ostřešany točňa. Táto linka začína na hlavnom vlakovom nádraží. Pred nastúpení do autobusu sa najprv presvedčte alebo spýtajte vodiča, či autobus zachádza na stanici Ostřešany točňa.
Autom: od Tuněchody (Hrochův Týnec, Vysoké Mýto): akonáhle miniete tabuľu Otřešany po ľavej strane uvidíte dvojposchodovou bielou budovu firmy ABE.TEC, s.r.o.
Autom: od Pardubíc (Chrudim, Praha, Hradec Králové): v Ostřešany pôjdete smer Tuněchody (Vysoké Mýto, Hrochův Týnec) a po pravej strane takmer na konci Ostřešany uvidíte bielu dvojposchodovou budovu firmy ABE.TEC, s.r.o.
GPS: nastavte si Ostřešany. súradnice sú 49°59'32.892"N, 15°48'23.263"E
Mapa: sídlo našej spoločnosti nájdete vo východnej časti obce Ostřešany.

Ako si objednáte tovar

Ak ste si tovar už vybrali a ste si istí výberom, stačí odoslať písomnú objednávku emailom alebo faxom. Naše obchodné asistentka prijme Vašu objednávku, objednávku potvrdí a bude Vás informovať, kedy bude tovar k dodaniu (pokiaľ nie je skladom). Ak si nie ste istí výberom tovaru, či jeho konfiguráciou, kontaktujte prosím nášho technicko-obchodného zástupcu alebo technického špecialistu.

Pravidlá pre predaj tovaru a poskytovanie služieb

Spoločnosť ABE.TEC, s.r.o. sa snaží zabezpečiť všetkým zákazníkom kvalitné dodávky tovaru a služieb. Dodávka tovaru a zaistenie služieb však nie je a nemôže byť nikdy iba a jedine v kompetencii spoločnosti ABE.TEC, s.r.o. Kvalita poskytovanej dodávky je závislá od dopravcov a legislatívy Slovenskej republiky, EÚ a zospovědnosti štátneho úradníka. Dodávky tovaru sa riadia obchodnými a dodacími podmienkami spoločnosti ABE.TEC, s.r.o., kde sú jasne definované zodpovednosti spoločnosti ABE.TEC, s.r.o.

Ďakujeme za Váš čas, ktorý venovali zhliadnutí našich stránok, a budeme sa tešiť na Vašu objednávku.

ABE.TEC Team

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

ve všech produktech