Naše riešenie

Naši zákazníci sú našou inšpiráciou

Priemyselný nábytok a pracovné stanice pre rôzne pracovné prostredie

Optimalizácia funkčné pracovné stanice môže byť veľmi obtiažna, ak nezvolíme vhodné doplnky zvyšujúce použiteľnosť pracoviska. Ak dobre naplánujete a vybavíte pracovný stôl, pracovný tok sa stane jednoduchšie a efektívnejšie, dôjde k zlepšeniu ergonómie a udržanie nástrojov na svojom mieste sa stane ľahšie.

Modulárny znamená prispôsobivý

Náš svet sa stále rastúcim tempom mení. Až do nedávnej doby boli výrobky vyrábané rovnakým spôsobom po celé desaťročia, ale teraz musíme byť pripravení vykonať zmeny v našich pracovných postupoch, a to v oveľa rýchlejšom tempe. Na účely prebudovanie výrobného procesu a splnenie nových požiadaviek sú nevyhnutné mimoriadne flexiblné a adaptabilné pracovné stanice. Náš systém bol navrhnutý predovšetkým s ohľadom na túto skutočnosť. Rovnaké základné jednotky, ktoré sú vybavené príslušenstvom a vyhovujú vašim potrebám, ponúkame pre širokú škálu aplikácií.

Individuálne pre danú operáciu a operátora

Účel pracovné stanice určujú jej základné požiadavky a doplnky. Potreby a podmienky sa môžu značne meniť podľa zamestnancov, ale chápeme, že žiadni dvaja ľudia nie sú rovnakí. Keď je pracovná stanica vybavená pre určitú osobu a upravená podľa potrieb jednotlivca, každá fáza výrobného procesu môže byť dokončená bez omeškania, s prednosťou a v maximálnom pohodlí.

Treston ponúka širokú škálu ergonomických pracovných staníc, od tých, ktoré dokážeme zostaviť a dodať veľmi rýchlo, až po tie, ktoré poskytujú všestranné možnosti spĺňajúci všetky vaše potreby.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

ve všech produktech