Treston FiFo Flow Rack

Datum: 25.06.2021
  | 
Kategorie: Aktuality
Treston FiFo Flow Rack je pokročilé a flexibilné riešenie pre skladovanie, expedíciu a manipuláciu. Zabezpečuje, že sú potrebné súčiastky ihneď po ruke a zamestnanec nestráca čas ich hľadaním. Podporuje tak myšlienku LEAN

Treston FiFo Flow Rack je pokročilé a flexibilné riešenie pre skladovanie, expedíciu a manipuláciu. Zabezpečuje, že sú potrebné súčiastky ihneď po ruke a zamestnanec nestráca čas ich hľadaním. Podporuje tak myšlienku LEAN. FiFo zaisťuje, že najstaršie komponenty sú k dispozícii ako prvé a inventár zostáva na skvelej úrovni. Znižuje počet chýb a umožňuje personálu sústrediť sa na zlepšovanie kvality práce.

Konštrukcia s valčekmi využíva jednoduchého princípu gravitácie. Položky alebo zásobníky sa samy posúvajú nadol. K dispozícii je bežná aj ESD / antistatická verzia vhodná do ESD chránených pracovísk.

Úložný priestor môžete ľahko zväčšovať pomocou rozšíreného základného modulu a ďalších zadných a bočných modulov. Nie je nutné špeciálne nastavovať základné stojan. Montáž sa vykonáva imbusovým kľúčom. Priložená magnetická vodováha napomáha vyrovnať konštrukciu a vrchná časť s valčekmi.

Treston FiFo Flow Rack

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

ve všech produktech